Yükleme Rampası

Yükleme Rampası beton içine gömülerek hiçbir yer kaplamayan, hidrolik ekipmanları ve tasarımın uyumu ile çok kullanışlı rampadır. Yükleme rampaları, yükleme süresini kısaltarak iş verimliliğini arttırır, yüksek hareket aralığı ile yükleme boşaltmada her araca uyum sağlar. Hidrolik ve elektrik uyumu sayesinde kolay kullanım, imal edildiği gözyaşı
desenli sac sayesinde forkliftin kaymasını engeller. Yapısı gereği araç yüksekliğine göre seviyesini ayarlayabilirsiniz. Yükleme rampaları kullanımı için önerdiğimiz menteşeli ve teleskopik olarak iki farklı model içeriyor. Teleskopik yükleme rampaları özellikle konteynır yüklemelerinde menteşeli rampaların çapının yetmediği durumlar için flapı uzayan rampalardır. 600 mm’den 1000 mm’ye kadar seçeneklere sahip, 12/13 mm kalınlığındaki hidrolik flap konteynır yüklemeleri için mükemmel bir çözüm aracıdır. Yükleme Rampası ürünlerimizi istenilen RAL renkleri ile imal ediyoruz.

Yükleme Rampası Ürün Özellikleri

Menteşeli Yükleme Rampası

Hızlı Branda Kapı

Max. Ağırlık: 6 Ton

Max. Ağırlık: 6 Ton

Max. Genişlik: 200 cm

Max. Genişlik: 200 cm

Max. Yükseklik: 300 cm

Max. Yükseklik: 300 cm

Flap Uzunluğu: 40 cm

Max. Flap Uzama: 50 cm

Flap Uzunluğu:  40 cm

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kepenk Market , 1983’den beri mülklerin ve işletmelerin güvenliğini sağlama konusunda uzmandır . Bununla birlikte uzman mühendis kadromuz ve kurum içi üretimimizle; sarmal kepenk teknolojisinin imkanlarının sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İşletmeniz için sarmal kepenklerin neler yapabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin .